1500

طراحی سایت

طراحی سایت اولین گام در فعالیت های آنلاین است. گام اول را محکم بردارید و طراحی وب سایت خود را به بهترین شرکت طراحی سایت بسپارید.

عصاره سال ها تحصیل و تجربه؛ طراحی سایت تخصصی و حرفه ای با سرعت و امنیت بالا، گرافیک اختصاصی، ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت، پنل مدیریتی اختصاصی و گارانتی مادام العمر.

بهترین شرکت طراحی سایت

چرا ما بهترین شرکت طراحی سایت و نقطه پایان جستجوی شما هستیم؟ بهترین شرکت طراحی سایت چه ویژگی هایی دارد؟ برای پاسخ به این سوالات این صفحه را تا انتها مطالعه فرمایید.

صداقت و شفافیت، مشتری مداری، قیمت گذاری منصفانه و از همه مهمتر کیفیت برتر به پشتوانه سال ها تحقیق، تحصیل و تجربه برگ برنده ماست. آگاهیم از آنچه که می خواهید...

طراحی سایت تخصصی

کیفیت پاداش یک انتخاب درست است؛ بررسی دقیق و کشف نیازمندی ها، تجزیه تحلیل فنی، طراحی بروز و هدفمند و پیاده سازی حرفه ای تخصص ماست.

ویرانیک ارائه دهنده خدمات طراحی سایت تخصصی و حرفه ای مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا...

طراحی سایت اختصاصی

0 تا 100 مطابق با سلیقه و نیاز شما، شخصی سازی بی نهایت؛

حداکثر سرعت و کارایی، کدنویسی بهینه و مهندسی شده، کاملا توسعه پذیر و مقیاس پذیر، بالاترین سطح از امنیت همراه با پنل مدیریتی اختصاصی و توسعه در چهارچوب فریم ورک قدرتمند Symfony...

طراحی سایت با وردپرس

اقتصادی و به صرفه مناسب وب سایت هایی با ترافیک و پیچیدگی متوسط؛

طراحی گرافیک اختصاصی، پویاسازی تمامی بخش ها (فول داینامیک) همراه با پنل مدیریتی وردپرس...

وب سایت چیست؟

وب سایت ها مجموعه ای از صفحات وب هستند که به معرفی یک شرکت، سازمان یا کسب و کار می پردازند. صفحات وب سایت ها عمومی هستند و کاربران جهت دسترسی به آنها نیاز به ورود به حساب کاربری ندارند. انتشار اطلاعیه و اخبار، معرفی خدمات و محصولات، انتشار مقالات و مطالب آموزشی یا انتشار سایر صفحات اینترنتی از موارد استفاده وب سایت های فروشگاهی، شرکتی، سازمانی و شخصی هستند.

مراحل طراحی سایت

از لحظه ثبت سفارش سایت تا تحویل آن چه می گذرد؟
1

کشف نیازمندی ها و تکمیل فایل RFP

در این مرحله کاشناسان گروه طراحی سایت ویرانیک فایل RFP (شرح خدمات) شما را بررسی کرده و در صورت نیاز مشاوره هایی جهت استانداردسازی و تکمیل فایل RFP ارائه می کنند.

2

برآورد هزینه طراحی سایت و برنامه ریزی

مطابق با RFP استاندارد شده در مرحله اول هزینه طراحی و مدت زمان مورد نیاز برآورد شده و به اطلاع شما خواهد رسید تا در صورت توافق قرارداد منعقد و اجرای پروژه آغاز شود.

3

تحلیل و مستندسازی پروژه

این مرحله یکی از مهمترین مراحل طراحی وب سایت است که در آن مدیر پروژه مطابق فایل RFP پروژه را تحلیل و مستندسازی می کند تا همه چیز برای پیاده سازی فراهم شود.

4

طراحی مدل اسکلتی (Wireframe)

بر اساس فریم ورک رابط کاربری انتخابی ذکرشده در فایل RFP گروه طراحی سایت ویرانیک الگوی چینش صفحات و کلیات اجزای هر صفحه را طراحی و جهت تایید به کارفرما ارائه می کند.

5

طراحی رابط کاربری (UI و UX)

در این مرحله گروه طراحی سایت ویرانیک بر اساس مدل اسکلتی تاییدشده به طراحی جزئی اجزای تعاملی وب سایت و اخذ تاییدیه ی نهایی رابط کاربری از کارفرما می پردازد.

6

پیاده سازی (فرانت اند و بک اند)

در این مرحله کدنویسی سمت سرور و سمت کاربر پروژه مطابق فایل RFP و رابط کاربری تایید شده در مرحله پنجم توسط گروه طراحی سایت ویرانیک پیاده سازی می گردد.

7

خطایابی و آزمون

پس از پیاده سازی موفق وب سایت در مرحله ششم گروه طراحی سایت ویرانیک جهت اطمینان از صحت عملکرد کلیه ی بخش ها به آزمایش وب سایت و تهیه ی نسخه ی بتا می پردازد.

8

استقرار روی سرور آزمایشی

در این مرحله نسخه ی بتا جهت ارائه به کارفرما روی سرور آزمایشی مستقر می شود تا اشکالات احتمالی رفع و تاییدیه ی صحت عملکرد وب سایت از کارفرما اخذ گردد.

9

استقرار و تحویل نهایی

در این مرحله پیش نیازهای استقرار از کارفرما دریافت می شود تا وب سایت روی سرور عملیاتی مستقر شده و به همراه موارد تحویل مندرج در قرارداد به کارفرما ارائه گردد.

10

نظرسنجی و بازخورد

در راستای افزایش سطح کیفی خدمات و اشتراک تجربه ی همکاری با سایر کاربران، کارفرما می تواند فرم نظرسنجی را در انتهای پروژه تکمیل و به همراه ویدیوی بازخورد جهت نمایش در وب سایت و پلتفرم های اجتماعی گروه ویرانیک ارسال نماید.

هزینه طراحی سایت کدام بسته طراحی سایت مناسب شماست؟
ایستا
مناسب معرفی فروشگاه ها، شرکت ها و کسب و کارهایی که نیاز به تغییر مداوم محتوای وب سایت ندارند.
طراحی گرافیک اختصاصی وب سایت
سرعت و کارایی عالی
ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت
امنیت بالا
پیاده سازی رابط کاربری با Bootstrap یا Vuetify به انتخاب کارفرما
قابل ارتقاء به بسته های وردپرس، کلاسیک یا مدرن در آینده
معماری وب کلاسیک یا مدرن به انتخاب کارفرما
فاقد پنل مدیریتی
نیاز به مهارت برنامه نویسی جهت ویرایش محتوا
ویرایش محتوا توسط گروه ویرانیک در صورت داشتن بسته پشتیبانی فعال
شروع قیمت از
5,600,000
تومان
سفارش سایت
وردپرس
مناسب وب سایت های کوچک و متوسط با ترافیک پایین که به صورت مداوم نیاز به تغییر محتوا دارند.
طراحی گرافیک اختصاصی وب سایت
توسعه در چهارچوب CMS وردپرس
پیاده سازی رابط کاربری با Bootstrap
سرعت و کارایی متوسط
امنیت متوسط
ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت
دارای پنل مدیریتی وردپرس
قابلیت ویرایش محتوا توسط مدیر یا اپراتور وب سایت بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی
قابلیت افزودن مقاله، خبر و صفحه به تعداد نامحدود
قابلیت پویاسازی تمامی بخش ها (فول داینامیک)
معماری وب کلاسیک
شروع قیمت از
7,800,000
تومان
سفارش سایت
کلاسیک
مناسب وب سایت های پیچیده و بزرگ با ترافیک بالا که در آینده نزدیک قصد راه اندازی اپلیکیشن موبایل یا PWA ندارند.
طراحی گرافیک اختصاصی وب سایت
توسعه در چهارچوب فریم ورک قدرتمند Symfony
کدنویسی بهینه، مهندسی شده و اختصاصی
کاملا توسعه پذیر و مقیاس پذیر
سرعت و کارایی عالی
امنیت بالا
دارای پنل مدیریتی اختصاصی
پیاده سازی رابط کاربری با Bootstrap
ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت
قابلیت ویرایش محتوا توسط مدیر یا اپراتور وب سایت بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی
قابلیت افزودن مقاله، خبر و صفحه به تعداد نامحدود
قابلیت پویاسازی تمامی بخش ها (فول داینامیک)
معماری وب کلاسیک
شروع قیمت از
10,500,000
تومان
سفارش سایت
مدرن
مناسب وب سایت های پیچیده و بزرگ با ترافیک بالا که قصد ارائه API یا طراحی اپلیکیشن موبایل یا PWA در آینده را دارند.
طراحی گرافیک اختصاصی وب سایت
توسعه در چهارچوب فریم ورک قدرتمند Symfony
قابلیت ارائه اطلاعات به کاربران از طریق API
کدنویسی بهینه، مهندسی شده و اختصاصی
کاملا توسعه پذیر و مقیاس پذیر
بالاترین سطح از سرعت و کارایی
امنیت فوق العاده
مکانیزم امنیتی در دو لایه مجزا
دارای پنل مدیریتی اختصاصی
پیاده سازی رابط کاربری با Bootstrap یا Vuetify به انتخاب کارفرما
ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت
قابلیت ویرایش محتوا توسط مدیر یا اپراتور وب سایت بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی
قابلیت افزودن مقاله، خبر و صفحه به تعداد نامحدود
قابلیت پویاسازی تمامی بخش ها (فول داینامیک)
معماری وب مدرن
شروع قیمت از
15,000,000
تومان
سفارش سایت
استعلام هزینه طراحی سایت
هیچکدام از پکیج ها مناسب شما نیست؟
با کلیک روی دکمه ی استعلام هزینه ویژگی های وب سایت مدنظر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و حداقل هزینه طراحی سایت مورد نیاز خود را استعلام کنید...
استعلام هزینه

سوالات متداول

شاید پاسخ سوال شما هم اینجا باشد!

ابتدا جزئیات وب سایت مورد نظر خود را با استفاده از راهنمای نوشتن RFP طراحی وب سایت تهیه کرده و برای ما ارسال نمایید. کارشناسان گروه طراحی سایت ویرانیک در اسرع وقت برای ارائه ی مشاوره و نهایی سازی RFP با شما تماس خواهند گرفت و پس از برآورد هزینه طراحی سایت و به نتیجه رسیدن مذاکرات تا عقد قرارداد و آغاز اجرای پروژه همراه شما خواهند بود.

برای آگاهی بیشتر می توانید مراحل طراحی سایت را مطالعه بفرمایید.

لینک های مرتبط: ارتباط با ویرانیک
هزینه طراحی سایت وابسته به فایل RFP شماست و تا زمانی که درخواست سفارش سایت خود را در قالب RFP تهیه و ارسال نکرده باشید مدت زمان و هزینه ی مورد نیاز طراحی سایت به طور دقیق قابل پیش بینی نیست. اما حداقل هزینه را متناسب با ویژگی های مد نظر خود می توانید در بخش بسته های طراحی سایت مشاهده نمایید.
لینک های مرتبط: راهنمای نوشتن RFP وب سایت
جزئیات و نیازمندی ها جهت سفارش و ساخت سایت درخواستی شما در قالب RFP تعریف می شود. اطلاعات مورد نیاز جهت تهیه ی فایل RFP استاندارد را می توانید در مقاله راهنمای نوشتن RFP طراحی وب سایت مطالعه نمایید. در این مقاله مراحل گام به گام تهیه RFP وبسایت با ذکر نمونه منتشر شده است. همچنین جهت ارائه مشاوره و راهنمایی بیشتر کارشناسان گروه طراحی سایت ویرانیک همراه شما خواهند بود.
لینک های مرتبط: ثبت درخواست مشاوره
بله، شما در ازای کلیه ی پرداخت های خود بابت خرید خدمات و محصولات از گروه ویرانیک فاکتور رسمی و معتبر مورد تایید اداره مالیات دریافت خواهید کرد.

اگر وب سایت شما نیاز به تغییر و بروزرسانی مداوم اطلاعات ندارد بدون شک بسته ایستا را انتخاب کنید و با هزینه ای بسیار پایین یک وب سایت حرفه ای و مدرن از گروه طراحی سایت ویرانیک تحویل بگیرید. اما در صورتی که اطلاعات وب سایت شما باید در بازه های زمانی کوتاهی بروز شود بسته ایستا را فراموش کرده و برای سفارش سایت به سراغ دیگر بسته ها بروید.

سایر بسته ها جهت ساخت سایت های پویا (داینامیک) ارائه شده اند. به طور مثال بسته وردپرس یک گزینه اقتصادی برای ساخت سایت کاملا داینامیک با کمترین هزینه است. اما این بسته به دلیل سرعت و کارایی متوسط CMS وردپرس تنها برای پروژه های کوچک و متوسط که دارای ترافیک نسبتا پایینی هستند مناسب است. بنابراین اگر ترافیک بالایی را برای وب سایت خود پیش بینی می کنید جهت سفارش سایت به سراغ بسته های کلاسیک یا مدرن بروید تا از معماری مهندسی شده و کدنویسی اختصاصی در ساخت سایت شما بهره گیری شود.

بسته های کلاسیک و مدرن مناسب وب سایت های بزرگ، پیچیده و پرترافیک هستند و اصلی ترین تفاوت آنها در قابلیت ارائه API است. API یک رابط برنامه نویسی است و شما از این طریق می توانید قابلیت دسترسی به اطلاعات وب سایت خود را در اختیار کاربران خود قرار دهید. این اطلاعات می تواند لیست قیمت خدمات و محصولات، لیست مقالات یا سایر اطلاعات منتشرشده در وب سایت شما باشد. بنابراین اگر وب سایت شما نیاز به API دارد یا قصد راه اندازی اپلیکیشن موبایل یا PWA برای وب سایت خود را دارید بسته مدرن را انتخاب کنید و در غیر اینصورت بسته کلاسیک مناسب شماست.

بله؛ در صورت نقض نشدن شروط گارانتی کلیه ی خطاهای احتمالی مربوط به کدنویسی و مغایرت های وب سایت با فایل RFP به صورت رایگان و مادام العمر توسط گروه طراحی سایت ویرانیک برطرف خواهد شد. جهت ضمانت اجرایی این موضوع در قالب یک بند در قرارداد ذکر شده است.

لازم به ذکر است گارانتی مادام العمر سایت تنها شامل رفع خطاهای احتمالی مربوط به کدنویسی وب سایت می باشد و سایر خدمات پشتیبانی سایت در قالب قراردادی جداگانه ارائه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از خدمات گسترده گروه ویرانیک در زمینه نگهداری و پشتیبانی سایت و همچنین آگاهی از هزینه های مربوطه لطفا به صفحه خدمات پشتیبانی سایت مراجعه نمایید.

هزینه طراحی سایت در سه مرحله قابل پرداخت است. مرحله اول آن معادل 50 درصد از هزینه برآوردشده است که پس از عقد قرارداد و پیش از آغاز مرحله سوم (تحلیل و مستندسازی پروژه) پرداخت می گردد. مرحله دوم پرداخت معادل 35 درصد از هزینه برآوردشده است که پیش از اجرای مرحله ششم (پیاده سازی فرانت اند و بک اند) پروژه پرداخت می گردد.

در نهایت 15 درصد باقیمانده از هزینه هم پس از تایید نهایی صحت عملکرد وب سایت توسط کارفرما و پیش از اجرای مرحله نهم (استقرار و تحویل نهایی) پرداخت می گردد.

در راستای تضمین رضایت مشتری طی مراحل طراحی سایت مدل اسکلتی (Wireframe)، رابط کاربری (UI و UX) و نسخه ی بتا یا آزمایشی سایت به ترتیب در مراحل چهارم ، پنجم و هشتم به تایید شما خواهند رسید. در تمامی این مراحل پیش نمایش یا دموی مربوطه به کارفرما ارائه خواهد شد تا ویرایش های مورد نیاز در چهارچوب فایل RFP به پروژه اعمال شده و ضمن رفع خطاهای احتمالی، تاییدیه صحت اجرای هر مرحله از کارفرما اخذ گردد.
در بخش مهارت های ما تمامی ابزارها و تکنولوژی هایی که جهت طراحی سایت تخصصی توسط گروه ویرانیک استفاده می شوند نمایش داده شده است. به نسبت بسته ای که برای سفارش سایت خود انتخاب می کنید ابزارها و تکنولوژی های مورد استفاده متفاوت هستند. برای آگاهی از تکنولوژی های قابل استفاده در هر بسته می توانید ویژگی های بسته ی مورد نظر خود را در بخش بسته های طراحی سایت مطالعه بفرمایید.

پس از تکمیل مراحل طراحی سایت شما برای راه اندازی وب سایت خود به یک سرویس میزبانی (هاست یا سرور) و یک دامنه نیاز دارید. گروه ویرانیک به ازای هر سفارش سایت یک دامنه .ir رایگان و یک کد تخفیف ویژه جهت خرید سرویس میزبانی و دامنه های بین المللی به شما هدیه خواهد داد؛ بنابراین کافیست با کد تخفیف دریافتی یک سرویس میزبانی مطابق با نیازمندی های فنی وب سایت خود تهیه نمایید.

سرویس های میزبانی دارای آبونمان دوره ای هستند و هزینه آن بسته به سرویس انتخابی در دوره های ماهانه یا سالانه قابل پرداخت است. همچنین سرویس های میزبانی از نظر امنیت، سرعت و قدرت محاسباتی، پهنای باند و محدودیت دسترسی متفاوت هستند. جهت آگاهی از ویژگی ها و جزئیات سرویس های میزبانی گروه ویرانیک به صفحه خدمات میزبانی وب جهت خرید هاست و صفحه خدمات میزبانی سرور جهت خرید سرور مراجعه نمایید.

همچنین در صورتی که تمایل به خرید دامنه های بین المللی برای وب سایت خود دارید گروه ویرانیک با ارائه کمترین نرخ ثبت دامنه در ایران پذیرای شماست. جهت آگاهی از تعرفه ها لطفا به صفحه خدمات ثبت دامنه مراجعه نمایید.

هاست یا سروری که برای میزبانی سایت خود انتخاب می کنید تاثیر بسزایی در سرعت، کارایی و امنیت وب سایت شما خواهد داشت. بنابراین لازم است در انتخاب سرویس میزبانی خود دقت نمایید و هاست یا سرور وب سایت خود را از شرکت های معتبر خریداری نمایید. همچنین نیاز است از سازگاری فنی سرویس میزبانی با وب سایت خود اطمینان حاصل کنید. گروه ویرانیک نیازمندی های فنی وب سایت شما را پیش از مرحله نهم (استقرار و تحویل نهایی) به اطلاع شما خواهد رساند.

سرویس های میزبانی به دو دسته اشتراکی و اختصاصی تقسیم می شوند. در سرویس های میزبانی اشتراکی منابع سرور و هزینه های نگهداری آن بین خریداران تقسیم می شوند و انتخابی اقتصادی هستند اما با توجه به محدودیت منابع تعداد وب سایت هایی که از سرور بهره برداری می کنند در کارایی سرویس و به تبع آن سرعت وب سایت های میزبانی شده بسیار موثر است.

اگر به دنبال سازگارترین سرویس میزبانی برای وب سایت خود هستید و بدون دغدغه و دردسر می خواهید حداکثر سرعت، امنیت و کارایی را در محیطی یکپارچه تجربه کنید پیشنهاد می شود میزبانی وب سایت خود را با خاطری آسوده به ویرانیک بسپارید و از تخفیف ویژه ی سایت های طراحی شده توسط گروه ویرانیک بهره مند شوید. جهت آگاهی از ویژگی ها و جزئیات سرویس های میزبانی گروه ویرانیک به صفحه خدمات میزبانی وب جهت خرید هاست و صفحه خدمات میزبانی سرور جهت خرید سرور مراجعه نمایید.

انتخاب پسوند دامنه وب سایت تا حد زیادی سلیقه ای است. به طور مثال .co پسوند دامنه کشوری کلمبیا است اما به دلیل تشابه پسوند این دامنه با مخفف واژه های انگلیسی Company و Corporation اغلب مورد توجه شرکت ها قرار می گیرد. با این حال اگر می خواهید پسوند دامنه وب سایت خود را به روش حرفه ای و متناسب با فعالیت آنلاین خود انتخاب کنید پیشنهاد می شود هنگام خرید بخش مخاطبین دامنه مورد علاقه خود در صفحه خدمات ثبت دامنه را مطالعه نمایید.

همچنین بدون صرف هزینه مازاد می‌توانید از دامنه .ir که پیش از مرحله نهم (استقرار و تحویل نهایی) به ازای سفارش هر سایت گروه ویرانیک هدیه می‌گیرید، استفاده کنید.

مهارت های ما از چه ابزارها و تکنولوژی هایی برای طراحی و توسعه وب سایت استفاده می کنیم؟
فریم ورک Symfony
فریم ورک Symfony
API Platform
API Platform
WordPress
WordPress
REST API
REST API
GraphQL
GraphQL
JSON
JSON
Swagger
Swagger
JWT Authentication
JWT Authentication
OAuth
OAuth
OAuth 2.0
OAuth 2.0
PHP
PHP
MySQL
MySQL
MariaDB
MariaDB
PostgreSQL
PostgreSQL
SQLite
SQLite
Apache HTTP Server
Apache HTTP Server
Node.js
Node.js
Vue JS
Vue JS
Nuxt JS
Nuxt JS
Vuetify
Vuetify
Bootstrap
Bootstrap
Webpack
Webpack
HTML 5
HTML 5
CSS 3
CSS 3
Sass
Sass
Less
Less
Javascript
Javascript
jQuery
jQuery
Adobe XD
Adobe XD
Adobe Illustrator
Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop