1500

طراحی و توسعه نرم افزار سفارشی

مخاطب نرم افزارهای سفارشی یا سفارش مشتری افرادی هستند که بسته های نرم افزاری آماده پاسخگوی نیازهایشان نیست و به یک نرم افزار اختصاصی برای سازمان یا کسب و کار خود نیاز دارند. نرم افزارهای سفارشی به صورت اختصاصی و مطابق با درخواست و نیاز مشتری تحلیل، طراحی و توسعه داده می شوند.

تیم توسعه ی ویرانیک با راهکارهای نوین و قدرتمند توسعه ی نرم افزار در پلتفرم های وب، اندروید و iOS، آماده ی پیاده سازی ایده ها و نرم افزارهای درخواستی شما است.

پلتفرم های پیشنهادی چه پلتفرم هایی را برای توسعه نرم افزار سفارشی پیشنهاد می کنیم؟
طراحی و توسعه اپلیکیشن تحت وب - ویرانیک

طراحی و توسعه اپلیکیشن تحت وب

این خدمت مناسب افرادی است که به دنبال طراحی و توسعه وب سایت یا پرتال های شرکتی، سازمانی و خبری هستند.

همچنین، طراحی و توسعه فروشگاه های اینترنتی، اپلیکیشن های رابط برنامه نویسی (API) و اپلیکیشن های وب پیشرونده (PWA) که روی بستر وب مستقر می شوند هم در این دسته قرار می گیرند.

طراحی سایت

طراحی سایت اولین گام در فعالیت های آنلاین است. گام اول را محکم بردارید و طراحی وب سایت خود را به بهترین شرکت طراحی سایت بسپارید.

عصاره سال ها تحصیل و تجربه؛ طراحی سایت تخصصی و حرفه ای با سرعت و امنیت بالا، گرافیک اختصاصی، ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت، پنل مدیریتی اختصاصی و گارانتی مادام العمر.

طراحی و توسعه پورتال (پرتال)

پرتال ها می توانند اطلاعات چندین سیستم را ادغام و به صورت یکپارچه ارائه کنند و علاوه بر صفحات عمومی، شامل بخش های حفاظت شده ای هستند که تنها پس از ورود به حساب در دسترس کاربران است.

پرتال های خبری و سازمانی، پرتال فروشندگان، فروشگاه های اینترنتی، بسترهای ارائه خدمات و راهکارهای تجارت الکترونیک نمونه ای از پرتال ها هستنند.

طراحی وب سرویس و API

API ها قابلیت برقراری ارتباط بین دو یا چند اپلیکیشن را فراهم می کنند. به طور مثال، اگر بخواهید قابلیت های وب سایت خود را در اپلیکیشن اندرویدتان هم در دسترس قرار دهید به API نیاز خواهید داشت.

به کمک API توسعه دهندگان اپلیکیشن های ثالث میتوانند از امکانات و خدمات اپلیکیشن شما استفاده کنند. به طور مثال می توانند لیست قیمت محصولات شما را در اپلیکیشن خود نمایش دهند.

طراحی وب اپلیکیشن پیشرو (PWA)

PWA ها وب اپلیکیشن هایی هستند که مانند یک وب سایت روی هر دستگاهی با هر پلتفرمی اجرا می شوند و مانند یک اپلیکیشن روی تلفن همراه، لپتاپ و کامپیوتر رومیزی قابل نصب هستند و در حالت آفلاین به خوبی کار می کنند.

PWA ها قدرتمند، سریع، قابل اطمینان و محبوب هستند و از آنجا که روی مرورگر کاربران قابل نصب می باشند امروزه به عنوان جایگزین اپلیکیشن های اندروید و iOS مورد استفاده قرار می گیرند.

طراحی اپلیکیشن اندروید - ویرانیک

طراحی اپلیکیشن اندروید

اگر به دنبال طراحی و توسعه اپلیکیشن اندروید قابل نصب روی تلفن ها و تبلت های هوشمند اندرویدی هستید این خدمت را دنبال کنید.

طراحی و توسعه اپلیکیشن تلویزیون های هوشمند و دستگاه های پوشیدنی اندرویدی که دارای سیستم عامل اندروید هستند هم نمونه هایی از اپلیکیشن های اندروید است.

طراحی اپلیکیشن iOS - ویرانیک

طراحی اپلیکیشن iOS

اگر به دنبال طراحی و توسعه اپلیکیشن iOS قابل نصب روی تلفن هوشمند اپل (آیفون) هستید این خدمت را دنبال کنید.

طراحی و توسعه اپلیکیشن تبلت هوشمند اپل (آیپد) و ساعت هوشمند اپل (اپل واچ) که به ترتیب دارای سیستم عامل های iPadOS و watchOS هستند هم در این گروه قرارمی گیرند.