1500

طراحی وب اپلیکیشن پیشرو (PWA)

PWA ها وب اپلیکیشن هایی هستند که مانند یک وب سایت روی هر دستگاهی با هر پلتفرمی اجرا می شوند و مانند یک اپلیکیشن روی تلفن همراه، لپتاپ و کامپیوتر رومیزی قابل نصب هستند و در حالت آفلاین به خوبی کار می کنند.

PWA ها قدرتمند، سریع، قابل اطمینان و محبوب هستند و از آنجا که روی مرورگر کاربران قابل نصب می باشند امروزه به عنوان جایگزین اپلیکیشن های اندروید و iOS مورد استفاده قرار می گیرند.

مراحل طراحی و توسعه PWA

از لحظه ثبت سفارش تا تحویل پروژه چه می گذرد؟
1

کشف نیازمندی ها و تکمیل شرح خدمات

در این مرحله کاشناسان ویرانیک شرح خدمات درخواستی شما را بررسی کرده و در صورت نیاز مشاوره هایی جهت استانداردسازی و تکمیل شرح خدمات ارائه می کنند.

2

برآورد هزینه و برنامه ریزی

مطابق با شرح خدمات استانداردشده در مرحله اول بودجه و مدت زمان مورد نیاز جهت اجرای پروژه برآورد شده و به اطلاع شما خواهد رسید تا در صورت توافق قرارداد منعقد و اجرای پروژه آغاز شود.

3

تحلیل و مستندسازی پروژه

این مرحله یکی از مهمترین مراحل است که در آن مدیر پروژه مطابق شرح خدمات پروژه را تحلیل و مستندسازی می کند تا همه چیز برای پیاده سازی فراهم شود.

4

طراحی مدل اسکلتی (Wireframe)

بر اساس فریم ورک رابط کاربری انتخابی ذکرشده در شرح خدمات گروه ویرانیک الگوی چینش صفحات و کلیات اجزای هر صفحه را طراحی و جهت تایید به کارفرما ارائه می کند.

5

طراحی رابط کاربری (UI و UX)

در این مرحله گروه ویرانیک بر اساس مدل اسکلتی تاییدشده به طراحی جزئی اجزای تعاملی نرم افزار و اخذ تاییدیه ی نهایی رابط کاربری از کارفرما می پردازد.

6

پیاده سازی (فرانت اند و بک اند)

در این مرحله فرانت اند و بک اند پروژه مطابق شرح خدمات و رابط کاربری تاییدشده در مرحله پنجم توسط گروه ویرانیک پیاده سازی می گردد.

7

خطایابی و آزمون

پس از پیاده سازی موفق پروژه در مرحله ششم گروه ویرانیک جهت اطمینان از صحت عملکرد کلیه ی بخش ها به آزمایش نرم افزار و تهیه ی نسخه ی بتا می پردازد.

8

استقرار روی سرور آزمایشی

در این مرحله نسخه ی بتا جهت ارائه به کارفرما روی سرور آزمایشی مستقر می شود تا اشکالات احتمالی رفع و تاییدیه ی صحت عملکرد نرم افزار از کارفرما اخذ گردد.

9

استقرار و تحویل نهایی

در این مرحله پیش نیازهای استقرار از کارفرما دریافت می شود تا نرم افزار روی سرور عملیاتی مستقر شده و به همراه موارد تحویل مندرج در قرارداد به کارفرما تحویل داده شود.

10

نظرسنجی و بازخورد

در راستای افزایش سطح کیفی خدمات گروه ویرانیک و اشتراک تجربه ی همکاری با سایر کاربران کارفرما می تواند فرم نظرسنجی را در انتهای پروژه تکمیل و به همراه ویدیوی بازخورد جهت نمایش در وب سایت و پلتفرم های اجتماعی ویرانیک ارسال نماید.

بسته های پیشفرض کدام بسته مناسب شماست؟
ایستا
مناسب معرفی فروشگاه ها، شرکت ها و کسب و کارهایی که نیاز به تغییر مداوم محتوای PWA ندارند.
طراحی گرافیک اختصاصی مطابق سلیقه کارفرما
سرعت و کارایی عالی
ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت
امنیت بالا
پیاده سازی رابط کاربری با Bootstrap یا Vuetify به انتخاب کارفرما
قابل ارتقاء به بسته های اقتصادی یا حرفه ای در آینده
معماری وب مدرن
فاقد پنل مدیریتی
نیاز به مهارت برنامه نویسی جهت ویرایش محتوا
ویرایش محتوا توسط گروه ویرانیک در صورت داشتن بسته پشتیبانی فعال
شروع قیمت از
7,300,000
تومان
ثبت سفارش
اقتصادی
مناسب پروژه های کوچک و متوسط با ترافیک پایین است که دارای امکاناتی محدود و فاقد پیچیدگی هستند.
طراحی گرافیک اختصاصی مطابق سلیقه کارفرما
توسعه در چهارچوب CMS وردپرس
قابلیت ارائه اطلاعات و سرویس ها به کاربران از طریق API
سرعت و کارایی متوسط
امنیت متوسط
مکانیزم امنیتی در دو لایه مجزا
ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت
دارای پنل مدیریتی وردپرس
پیاده سازی رابط کاربری با Bootstrap یا Vuetify به انتخاب کارفرما
قابلیت ویرایش محتوا توسط مدیر یا اپراتور PWA بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی
قابلیت افزودن مقاله، خبر و صفحه به تعداد نامحدود
قابلیت پویاسازی تمامی بخش ها (فول داینامیک)
معماری وب مدرن
شروع قیمت از
9,600,000
تومان
ثبت سفارش
حرفه ای
مناسب پروژه های پیچیده و بزرگ با ترافیک بالا است که نیازمند زیرساخت مهندسی شده و اختصاصی هستند.
طراحی گرافیک اختصاصی مطابق سلیقه کارفرما
توسعه در چهارچوب فریم ورک قدرتمند Symfony
قابلیت ارائه اطلاعات و سرویس ها به کاربران از طریق API
کدنویسی بهینه، مهندسی شده و اختصاصی
کاملا توسعه پذیر و مقیاس پذیر
بالاترین سطح از سرعت و کارایی
امنیت فوق العاده
مکانیزم امنیتی در دو لایه مجزا
دارای پنل مدیریتی اختصاصی
پیاده سازی رابط کاربری با Bootstrap یا Vuetify به انتخاب کارفرما
ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت
قابلیت ویرایش محتوا توسط مدیر یا اپراتور PWA بدون نیاز به مهارت برنامه نویسی
قابلیت افزودن مقاله، خبر و صفحه به تعداد نامحدود
قابلیت پویاسازی تمامی بخش ها (فول داینامیک)
معماری وب مدرن
شروع قیمت از
16,900,000
تومان
ثبت سفارش
استعلام هزینه
هیچکدام از پکیج ها مناسب شما نیست؟
با کلیک روی دکمه ی استعلام قیمت ویژگی های PWA مدنظر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و حداقل بودجه ی مورد نیاز طراحی و توسعه PWA دلخواهتان را استعلام کنید...
استعلام هزینه

سوالات متداول

شاید پاسخ سوال شما هم اینجا باشد!

ابتدا شرح خدمات درخواستی خود را با استفاده از راهنمای نگارش RFP تهیه بفرمایید و سپس آن را برای ما از طریق واتسپ، تلگرام یا ایمیل ارسال نمایید. کارشناسان ویرانیک در اسرع وقت برای ارائه ی مشاوره و نهایی سازی شرح خدمات با شما تماس خواهند گرفت و پس از برآورد هزینه و به نتیجه رسیدن مذاکرات تا عقد قرارداد و آغاز اجرای پروژه همراه شما خواهند بود.

برای آگاهی از سایر مراحل اجرای پروژه مراحل انجام کار را مطالعه بفرمایید.

هزینه طراحی و توسعه PWA وابسته به شرح خدمات درخواستی شماست و تا شرح خدمات خود را تهیه و ارسال نکرده باشید مدت زمان و بودجه ی مورد نیاز اجرای پروژه ی شما به طور دقیق قابل پیش بینی نیست. اما حداقل هزینه ها را متناسب با ویژگی های مد نظر خود می توانید در بخش بسته های پیشفرض مشاهده نمایید.

جزئیات و نیازمندی های PWA درخواستی شما در قالب شرح خدمات تعریف می شود. گروه ویرانیک کلیه ی اطلاعات مورد نیاز جهت تهیه ی شرح خدمات (RFP) استاندارد را در صفحه راهنمای نگارش RFP منتشر کرده است. همچنین کارفرمایان عزیز در صورت تمایل می توانند تهیه ی شرح خدمات درخواستی خود را به گروه ویرانیک بسپارند.

بله، شما در ازای کلیه ی پرداخت های خود بابت خرید خدمات و محصولات از گروه ویرانیک فاکتور رسمی و معتبر مورد تایید اداره مالیات دریافت خواهید کرد.

اگر PWA شما نیاز به تغییر و بروزرسانی مداوم اطلاعات ندارد بدون شک بسته ایستا را انتخاب کنید و با هزینه ای بسیار پایین یک PWA مدرن و عالی از ویرانیک تحویل بگیرید. اما در صورتی که اطلاعات PWA شما باید در بازه های زمانی کوتاهی بروز شود بسته ایستا را فراموش کرده و به سراغ دیگر بسته ها بروید.

سایر بسته ها یک PWA پویا (داینامیک) را به شما ارائه می کنند. به طور مثال بسته وردپرس که با کمترین هزینه ممکن یک PWA فول داینامیک را در اختیار شما می گذارد اما این بسته به دلیل سرعت و کارایی متوسط تنها برای پروژه های کوچک و متوسط که دارای ترافیک نسبتا پایینی هستند مناسب است و در صورتی که PWA شما نیازمند معماری مهندسی شده و کدنویسی اختصاصی است یکی از بسته های کلاسیک یا مدرن را انتخاب کنید.

بسته های کلاسیک و مدرن مناسب PWA های بزرگ، پیچیده و پرترافیک هستند و اصلی ترین تفاوت آنها در قابلیت ارائه API است. API یک رابط برنامه نویسی است و شما از این طریق می توانید قابلیت دسترسی به اطلاعات PWA خود را در اختیار کاربران خود قرار دهید. این اطلاعات می تواند لیست قیمت خدمات و محصولات، لیست مقالات یا سایر اطلاعات منتشرشده در PWA شما باشد. بنابراین اگر PWA شما نیاز به API دارد یا قصد راه اندازی اپلیکیشن موبایل یا PWA برای PWA خود را دارید بسته مدرن را انتخاب کنید و در غیر اینصورت بسته کلاسیک مناسب شماست.

اصلا نگران این موضوع نباشید؛ گروه ویرانیک کلیه ی خطاهای احتمالی و کشف نشده در مراحل خطایابی و آزمون که به کدنویسی PWA مربوط باشد را به صورت رایگان و مادام العمر در صورت نقض نشدن شروط گارانتی برای شما برطرف خواهد کرد. جهت ضمانت اجرا این موضوع در قالب یک بند در قرارداد شما ذکر خواهد شد.

لینک های مرتبط: شرایط گارانتی نرم افزارهای سفارشیدانلود نمونه قرارداد طراحی و توسعه نرم افزار سفارشی

هزینه های طراحی و توسعه PWA در سه مرحله قابل پرداخت است. مرحله اول آن معادل 50 درصد از هزینه برآوردشده ی پروژه است که پس از عقد قرارداد و پیش از آغاز اجرای پروژه پرداخت می گردد. مرحله دوم پرداخت معادل 35 درصد از هزینه برآوردشده ی پروژه است که پس از تایید طراحی رابط کاربری توسط کارفرما و پیش از آغاز پیاده سازی فرانت اند و بک اند پروژه پرداخت می گردد.

همچنین 15 درصد باقیمانده از هزینه برآوردشده ی پروژه هم پس از تایید نهایی صحت عملکرد نرم افزار توسط کارفرما و پیش از استقرار و تحویل نهایی پرداخت می گردد.

لینک های مرتبط: مراحل طراحی و توسعه PWA

هنگام طراحی و توسعه PWA درخواستی شما مدل اسکلتی (Wireframe)، رابط کاربری (UI و UX) و نسخه ی بتا یا آزمایشی PWA پس از تکمیل در مراحلی جداگانه به تایید شما خواهند رسید. در تمامی این مراحل پیش نمایش یا دموی مربوطه به کارفرما ارائه خواهد شد تا ویرایش های مورد نیاز در چهارچوب شرح خدمات به پروژه اعمال شده و ضمن رفع خطاهای احتمالی، تاییدیه ی صحت اجرای هر مرحله از کارفرما اخذ گردد.

لینک های مرتبط: مراحل طراحی و توسعه PWA

در بخش مهارت های ما تمامی ابزارها و تکنولوژی هایی که می توانیم از آنها برای طراحی و توسعه پروژه ی شما استفاده کنیم نمایش داده شده اند. برای آگاهی از جزئیات تکنولوژی های مورد استفاده ویژگی های بسته ی مورد نظر خود را از بخش بسته های پیشفرض مطالعه بفرمایید.

پس از تکمیل مراحل طراحی و توسعه PWA شما برای راه اندازی PWA خود به یک سرویس میزبانی (هاست یا سرور) و یک دامنه نیاز دارید. البته شما از ویرانیک به عنوان نماینده رسمی ایرنیک (مرکز ثبت دامنه کشوری ایران) هنگام استقرار و تحویل نهایی PWA یک دامنه ir. هدیه خواهید گرفت اما به طور کلی دامنه و سرویس میزبانی دارای آبونمان های جداگانه هستند.

آبونمان سرویس میزبانی را می توانید بسته به سرویس انتخابی ماهانه یا سالانه پرداخت نمایید دامنه هم دارای آبونمان سالانه است. سرویس میزبانی و دامنه خود را می توانید از ارائه دهندگان این خدمات خریداری نمایید. ویرانیک نیز با ارائه کمترین نرخ ثبت دامنه در ایران و همچنین ارائه با کیفیت ترین و پرسرعت ترین سرویس های میزبانی در داخل و خارج از کشور جهت ارائه خدمات میزبانی و ثبت دامنه در خدمت شماست.

دامنه ی PWA سلیقه ای است و به دلخواه خودتان می توانید هر دامنه ای با هر پسوندی را خریداری نمایید. همچنین می توانید بدون صرف هزینه مازاد از دامنه ی ir. که از ویرانیک هدیه می گیرید هم استفاده کنید.

اما انتخاب سرویس میزبانی در سرعت، کارایی و امنیت PWA شما بسیار اثرگذار است و لازم است در آن دقت نمایید. بسیار حائز اهمیت است که سرویس میزبانی PWA خود را از شرکت های معتبر خریداری نمایید. همچنین نیاز است از سازگاری فنی سرویس میزبانی با PWA خود اطمینان حاصل کنید. گروه ویرانیک نیازمندی های فنی PWA شما را پس از تایید صحت عملکرد نرم افزار به اطلاع شما خواهد رساند.

اگر به دنبال سازگارترین سرویس میزبانی برای PWA خود هستید و بدون دغدغه و دردسر میخواهید حداکثر سرعت، امنیت و کارایی را در محیطی یکپارچه تجربه کنید پیشنهاد می شود میزبانی PWA خود را با خاطری آسوده به ویرانیک بسپارید. علاوه بر مزایای ذکرشده برای میزبانی PWA هایی که توسط گروه ویرانیک طراحی شده اند می توانید از تخفیف ویژه ی 15 درصدی بهره مند شوید.

مهارت های ما از چه ابزارها و تکنولوژی هایی برای طراحی و توسعه PWA استفاده می کنیم؟
فریم ورک Symfony
فریم ورک Symfony
API Platform
API Platform
WordPress
WordPress
REST API
REST API
GraphQL
GraphQL
JSON
JSON
Swagger
Swagger
JWT Authentication
JWT Authentication
OAuth
OAuth
OAuth 2.0
OAuth 2.0
PHP
PHP
MySQL
MySQL
MariaDB
MariaDB
PostgreSQL
PostgreSQL
SQLite
SQLite
Apache HTTP Server
Apache HTTP Server
Node.js
Node.js
Vue JS
Vue JS
Nuxt JS
Nuxt JS
Vuetify
Vuetify
Bootstrap
Bootstrap
Webpack
Webpack
HTML 5
HTML 5
CSS 3
CSS 3
Sass
Sass
Less
Less
Javascript
Javascript
jQuery
jQuery
Adobe XD
Adobe XD
Adobe Illustrator
Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop