1500

دیجیتال مارکتینگ

امروزه حضور موثر و هدفمند کسب و کارهای مدرن در دنیای دیجیتال جهت جذب مخاطب هدف، اعتمادسازی و افزایش سهم از بازار مورد نظر، امری حیاتی و اجتناب ناپذیر است.

گروه ویرانیک با ارائه ی خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوا و بازاریابی ایمیلی همراه و پشتیبان خبره ی شما در فضای مجازی است.

روش های دیجیتال مارکتینگ چه روش هایی را برای دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد می کنیم؟
سئو (بهینه سازی وب سایت) - ویرانیک

سئو (بهینه سازی وب سایت)

یکی از اصلی ترین اهداف سئو سایت قرارگیری در صفحه اول گوگل یا سایر موتورهای جستجو نظیر بینگ، یاندکس و بایدو است.

ارتقا رتبه در کلمات کلیدی، افزایش ترافیک ارگانیک (ورودی طبیعی)، افزایش نرخ کلیک و نرخ تبدیل، کاهش نرخ پرش و افزایش زمان سپری شده ی کاربران در وب سایت، بهبود سرعت و کارایی وب سایت، بهبود تجربه ی کاربری (UX)، بهبود رابط کاربری (UI)،افزایش اعتبار وب سایت در طول زمان، افزایش بک لینک های معتبر و رفع خطاهای فنی نیز از دیگر اهداف سئو می باشند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی - ویرانیک

بازاریابی شبکه های اجتماعی

گروه ویرانیک بر اساس یک استراتژی هدفمند متناسب با اهداف تجاری شما به برندسازی و مدیریت حساب های کاربریتان در شبکه های اجتماعی می پردازد.

این خدمت شامل استانداردسازی محتوا، مشاوره و برنامه ریزی تبلیغات و ارائه ی ابزاری جهت انتشار زماندار محتوا، تعامل سریع و کارآمد با کاربران، جمع آوری و رهگیری هوشمند مکالمات و محتوای مرتبط با شما و گزارش گیری و آنالیز عملکرد می باشد.

بازاریابی محتوا - ویرانیک

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا بخش جدایی ناپذیر تمامی زیرشاخه های بازاریابی دیجیتال است. در این خدمت گروه ویرانیک به تولید محتوای ارزشمند، جذاب، مرتبط و سازگار با خدمات و محصولات شما می پردازد.

اهداف بازاریابی محتوا معرفی مزایای خدمات و محصولات، اعتمادسازی و افزایش میزان فروش، یافتن مشتری های بالقوه و وفادار و حفظ مشتریان فعلی در عین صرفه جویی در هزینه های بازاریابی هستند.

ایمیل مارکتینگ - ویرانیک

ایمیل مارکتینگ

اگر برای برقراری ارتباط با مشتریان تنها روی شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها متمرکز شوید افرادی که در آن پلتفرم ها حضور ندارند نادیده گرفته می شوند. بهترین راه برای برقراری ارتباط با این دست از مشتریان بازاریابی ایمیلی است که گسترده ترین طیف از کاربران اینترنتی را تحت پوشش قرار می دهد.

در این خدمت ابزاری جهت ایجاد و مدیریت لیست اشتراک، عضوگیری و مدیریت مشترکین، ارسال انبوه اطلاعیه، فراخوان و ایمیل تبلیغاتی به مشترکین، ارسال های زماندار و برنامه ریزی شده ی دوره ای، ارسال خودکار اخبار، مقالات و محصولات وب سایت به همراه وب سرویس ارائه می گردد.