1500

سئو (بهینه سازی وب سایت)

یکی از اصلی ترین اهداف سئو سایت قرارگیری در صفحه اول گوگل یا سایر موتورهای جستجو نظیر بینگ، یاندکس و بایدو است.

ارتقا رتبه در کلمات کلیدی، افزایش ترافیک ارگانیک (ورودی طبیعی)، افزایش نرخ کلیک و نرخ تبدیل، کاهش نرخ پرش و افزایش زمان سپری شده ی کاربران در وب سایت، بهبود سرعت و کارایی وب سایت، بهبود تجربه ی کاربری (UX)، بهبود رابط کاربری (UI)،افزایش اعتبار وب سایت در طول زمان، افزایش بک لینک های معتبر و رفع خطاهای فنی نیز از دیگر اهداف سئو می باشند.

مراحل سئو

از لحظه ثبت سفارش تا قرارگیری وب سایت در صفحه اول گوگل چه می گذرد؟
1

تهیه و ارائه گزارش اولیه

در این مرحله ابزارهای پایه سئو برای وب سایت فعال و راه اندازی می شود و طی 14 روز اول ترافیک ارگانیک ورودی، رتبه در کلمات کلیدی، تعداد نمایش ها در موتور جستجو، نرخ و تعداد کلیک ها، تعداد بک لینک ها، امتیاز سرعت و کارایی، امتیاز Site Audit و میزان اعتبار وب سایت با استفاده از ابزارها و مراجع توسط گروه ویرانیک اندازه گیری می شود و در قالب یک گزارش جهت مقایسه در انتهای قرارداد به کارفرما ارائه می گردد.

2

تحقیق کلمات کلیدی یا Keywords Research

پس از ارائه گزارش اولیه تحقیق کلمات کلیدی توسط گروه ویرانیک با هدف یافتن کلمات کلیدی مرتبط با صفحات هدف وب سایت آغاز شده و پس از طی کردن فرآیند آنالیز تخصصی نتایج در قالب لیستی از کلمات کلیدی پیشنهادی شامل کلمات کلیدی محبوب و پرمخاطب و کلمات کلیدی طولانی (Longtail) به کارفرما جهت انتخاب ارائه می گردد.

3

بررسی و آنالیز رقبا

پس از انتخاب کلمات کلیدی هدف توسط کارفرما گروه ویرانیک به بررسی و آنالیز تخصصی رقبای صفحات هدف وب سایت در کلمات کلیدی انتخابی خواهند پرداخت و اطلاعات لازم را جهت هدفگذاری و تعیین استراتژی سئو جمع آوری می کنند.

4

هدفگذاری و تعیین استراتژی سئو

با استفاده از نتایج به دست آمده از مرحله ی قبل (آنالیز رقبا) یک استراتژی برای هر یک از صفحات هدف وب سایت جهت دستیابی به اهداف توسط گروه ویرانیک طراحی می شود.

5

سئو تکنیکال

این مرحله یکی از مهمترین مراحل سئو است و به طور خلاصه شامل رفع خطاهای فنی و بهبود Site Audit و سرعت و کارایی صفحات هدف وب سایت به میزان مشخص شده در بسته سئو خریداری شده می باشد.

رفع خطاهای مرتبط با کدنویسی و ساختار وب سایت، سازگارسازی با موبایل، ایجاد نقشه وب سایت معمولی و ایستا، ساماندهی ساختار URL های وب سایت، خطایابی و فراهم سازی قابلیت خزش و نمایه سازی صفحات، استانداردسازی آدرس مرجع (URL Resolve)، تعیین آدرس متعارف (Canonical URL) صفحات هدف و افزایش امتیاز در PageSpeed Insights گوگل، woorank ،GTmetrix و SEOptimer از مجموعه فعالیت هایی است که در این مرحله توسط گروه ویرانیک انجام می شود.

6

سئو داخلی یا on-page

گروه ویرانیک در سئو داخلی یا on-page به رفع خطاها و بهینه سازی هر یک از صفحات هدف وب سایت متناسب با استراتژی تعیین شده در مرحله چهارم سئو می پردازد.

اصلاح لینک های خراب (Broken Links)، بهینه سازی URL صفحات هدف، اصلاح و بهینه سازی عنوان، متاتگ ها، تیترها و تصاویر، بهبود رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) وب سایت، بهینه سازی صفحات یتیم، اصلاح لینک های داخلی و خارجی، افزودن داده های ساخت یافته و بهینه سازی عمق صفحات مجموعه اقداماتی که در این مرحله روی هر یک از صفحات هدف انجام می شود.

7

سئو محتوا

در این مرحله تیم ما به غنی سازی و افزایش کیفیت محتوای صفحات هدف وب سایت می پردازد. جستجو و اصلاح محتوای تکراری، افزایش میزان خوانایی و ساماندهی مطالب، استفاده از محتوای چندرسانه ای و افزایش جذابیت بصری و تولید و افزایش محتوای صفحات هدف به میزان مشخص شده در بسته سئو خریداری شده از مجموعه اقدامات گروه ویرانیک در مرحله سئو محتوا هستند.

8

سئو خارجی یا off-page

هر آنچه که باید خارج از وب سایت جهت افزایش رتبه و میزان اعتبار وب سایت انجام شود را گروه ویرانیک در این مرحله دنبال می کند. ایجاد و تبادل بک لینک معتبر (Back Links)، ایجاد صفحه یا پروفایل در شبکه های اجتماعی، ایجاد پروفایل در My Business گوگل و ثبت موقعیت مکانی در نقشه گوگل و شناسایی و ارائه لیست منشن های لینک شده و لینک نشده برند شما بخشی از اقداماتی است که تیم ما در سئو خارجی یا off-page اجرا می نماید.

9

تهیه و ارائه گزارش عملکرد نهایی

پس از اتمام مدت زمان قرارداد گزارشی از میزان بهبودها و اقدامات انجام شده ی گروه ویرانیک جهت ارزیابی عملکرد به کارفرما ارائه می گردد. همچنین این گزارش جهت نمایش پیشرفت های حاصل شده با گزارش اولیه ی تهیه شده در ابتدای قرارداد مقایسه خواهد شد.

این گزارش پیش از اتمام حداکثر مهلت نتیجه گیری تعیین شده در بسته بر اساس 14 روز پایانی تهیه می گردد و شامل ترافیک ارگانیک ورودی، رتبه در کلمات کلیدی، تعداد نمایش ها در موتور جستجو، نرخ و تعداد کلیک ها، تعداد بک لینک ها، امتیاز سرعت و کارایی، امتیاز Site Audit و میزان اعتبار وب سایت خواهد بود که با استفاده از ابزارها و مراجع توسط گروه ویرانیک اندازه گیری می شود.

10

نظرسنجی و بازخورد

در راستای افزایش سطح کیفی خدمات گروه ویرانیک و اشتراک تجربه ی همکاری با سایر کاربران کارفرما می تواند فرم نظرسنجی را در انتهای قرارداد تکمیل و به همراه ویدیوی بازخورد جهت نمایش در وب سایت و پلتفرم های اجتماعی ویرانیک ارسال نماید.

خدمات سئو پایه

چه خدماتی در تمامی بسته های سئو ویرانیک ارائه می شود؟
ایجاد و تبادل بک لینک معتبر (Back Links) - ویرانیک

ایجاد و تبادل بک لینک معتبر (Back Links)

منظور از بک لینک صفحات وبی هستند که به وب سایت شما لینک داده اند. از نظر موتورهای جستجو تعداد بک لینک ها با اعتبار وب سایت رابطه ی مستقیم دارد؛ یعنی تعداد بک لینک بیشتر برابر است با اعتبار بیشتر. همچنین اگر بک لینک های شما از وب سایت های معتبر باشد نشان دهنده ی مفید بودن محتوای صفحات وب سایت است که یک امتیاز مثبت و تاثیرگذار بر افزایش رتبه در موتورهای جستجو خواهد بود.

در تمامی بسته های سئو گروه ویرانیک با تکنیک های منحصر به فرد خود تعداد بک لینک های معتبر مورد نیاز جهت غلبه بر رقبا و قرارگیری در صفحه اول گوگل را برای صفحات هدف وب سایت ایجاد خواهند نمود.

ایجاد و بهینه سازی نقشه عمومی و ایستای سایت - ویرانیک

ایجاد و بهینه سازی نقشه عمومی و ایستای سایت

ما در دنیای واقعی جهت آگاهی از موقعیت جغرافیایی و مسیریابی از نقشه استفاده می کنیم؛ در دنیای وب نیز نقشه ی وب سایت یک دید کلی از صفحات وب سایت به ربات و خزشگران موتورهای جستجو ارائه می نماید.

شناسایی سلسله مراتب و ساختار صفحات وب سایت و میزان اهمیت و دوره ی بروزرسانی هر صفحه نمونه ای از اطلاعاتی است که موتورهای جستجو از نقشه سایت استخراج می کنند. بنابراین داشتن نقشه سایت استاندارد در سئو یک ضرورت است و از این رو گروه ویرانیک تهیه و بهینه سازی نقشه ی ایستا از صفحات هدف را برای تمامی بسته های سئو در دستور کار قرار داده است.

بهبود امتیاز حسابرسی سئو (Site Audit) - ویرانیک

بهبود امتیاز حسابرسی سئو (Site Audit)

مراجع حسابرسی سئو (Site Audit) هر آنچه که باید در سئو وب سایت در نظر گرفته شود را بررسی کرده و بر اساس خطاهای موجود امتیازی به صفحات هدف شما اختصاص می دهند. بنابراین علاوه بر مراجع سرعت و کارایی میزان بهینه بودن وب سایت خود از نظر موتورهای جستجو را می توانید از مراجع حسابرسی سئو نیز استعلام کنید.

محبوبترین مراجع حسابرسی سئو woorank و SEOptimer هستند. woorank میزان استانداری وب سایت ها را با معیارهای خود اندازه گیری کرده و امتیازی از 0 (کمترین) تا 100 (بیشترین) به هر یک از صفحات اختصای می دهد. SEOptimer نیز میزان بهینه بودن وب سایت را با اختصاص یک گرید از -F (کمترین) تا +A (بیشترین) نشان می دهد.

گروه ویرانیک خدمات بهبود امتیاز حسابرسی سئو (Site Audit) دریافتی از woorank و SEOptimer را در تمامی بسته های سئو ارائه می نماید.

بهبود امتیاز سرعت و کارایی وب سایت - ویرانیک

بهبود امتیاز سرعت و کارایی وب سایت

سرعت و کارایی دو معیار بسیار مهم رتبه بندی وب سایت ها در موتورهای جستجو هستند که با استفاده از PageSpeed Insights گوگل و GTmetrix مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرند. به علاوه سرعت و کارایی در رضایتمندی بازدیدکنندگان و بهبود تجربه ی کاربری (UX) هم بسیار تاثیرگذار هستند.

PageSpeed Insights گوگل میزان سرعت و کارایی وب سایت ها را در موبایل و رایانه های رومیزی (Desktop) به صورت جداگانه اندازه گیری کرده و امتیازی از 0 (کمترین) تا 100 (بیشترین) به هر یک از صفحات اختصاص می دهد. GTmetrix هم به هر صفحه از وب سایت یک گرید از F (کمترین) تا A (بیشترین) اختصاص می دهد.

گروه ویرانیک خدمات بهبود امتیاز سرعت و کارایی دریافتی از PageSpeed Insights گوگل و GTmetrix را در تمامی بسته های سئو ارائه می نماید.

دریافت تاییدیه Mobile-Friendly Test گوگل - ویرانیک

دریافت تاییدیه Mobile-Friendly Test گوگل

مطابق گزارش Statista بیش از 54 درصد از کل ترافیک اینترنت جهان در سه ماه اول سال 2021 میلادی به دستگاه های موبایل اختصاص داشته است. این آمار در مدت مشابه سال 2015 حدودا 31 درصد بوده که گسترش روزافزون کاربران موبایل در شبکه جهانی وب را نشان می دهد.

همین امر مسبب توجه ویژه ی موتورهای جستجو به اجرای صحیح و بهینه ی وب سایت ها در موبایل یا موبایل دوستی شده است. در همین راستا گروه ویرانیک علاوه بر ارتقا امتیاز سرعت و کارایی دریافتی صفحات هدف وب سایت از PageSpeed Insights گوگل در موبایل، تجهیز بسته های سئو به دریافت تاییدیه از آزمون موبایل دوستی گوگل هم برای تمامی صفحات هدف شما در دستور کار قرار داده است.

اصلاح و بهینه سازی عنوان، متاتگ ها، تصاویر و تیترها - ویرانیک

اصلاح و بهینه سازی عنوان، متاتگ ها، تصاویر و تیترها

ربات ها و خزشگران موتورهای جستجو نشانه گذاری های انجام شده در کدنویسی وب سایت را اسکن می کنند و درک آنها با نمایی که بازدیدکنندگان در مرورگر خود می بینند بسیار متفاوت است.

نشانه گذاری صحیح و اصولی محتوای صفحات ربات ها و خزشگران موتورهای جستجو را در درک بهتر و دقیق تر محتوای صفحات وب سایت یاری خواهد کرد. اصلاح و بهینه سازی عنوان صفحات هدف، استفاده ی به جا و اصولی از متاتگ ها و نشانه گذاری صحیح تصاویر و تیترهای صفحه از خدماتی هستند که توسط گروه ویرانیک در تمامی بسته های سئو ارائه می گردد.

پیشگیری از دریافت پنالتی ناشی از خطاها - ویرانیک

پیشگیری از دریافت پنالتی ناشی از خطاها

تخلف از قوانین تعیین شده توسط موتورهای جستجو امتیاز منفی (پنالتی) برای سئو وب سایت در پی خواهد داشت. این قوانین به طور مستمر توسط موتورهای جستجو بروزرسانی می شوند.

عدم توجه به امتیازات منفی و تداوم این تخلف ها موجب قرارگیری وب سایت در لیست سیاه موتورهای جستجو خواهد شد و این به معنای حذف کامل وب سایت از نتایج موتورهای جستجو است.

جبران عواقب ناشی از پنالتی و قرارگیری در لیست سیاه موتورهای جستجو دشوار و گاها غیرممکن است؛ بنابراین پیشگیری از بروز آن بسیار حائز اهمیت است. گروه ویرانیک در تمامی بسته های سئو به صورت مستمر صفحات وب سایت را با هدف رفع خطاها و پیشگیری از دریافت پنالتی بازبینی کرده و با آخرین تغییرات قوانین موتورهای جستجو مطابقت می دهد.

جستجو و اصلاح محتوای تکراری - ویرانیک

جستجو و اصلاح محتوای تکراری

منظور از محتوای تکراری مطالب یکسان یا بسیار مشابه موجود در بیش از یک صفحه ی وب است. محتوای تکراری کاملا برای موتورهای جستجو قابل تشخیص هستند و در صورت مشاهده عواقبی چون عدم نمایه سازی صفحه مربوطه، دریافت پنالتی و کاهش ترافیک را به دنبال خواهد داشت.

گروه ویرانیک در تمامی بسته های سئو با بهره گیری از ابزارهای هوشمند خود محتوای تکراری وب سایت را شناسایی کرده و نسبت به اصلاح آن اقدام خواهد نمود.

فراهم سازی قابلیت خزش و نمایه سازی صفحات - ویرانیک

فراهم سازی قابلیت خزش و نمایه سازی صفحات

پیش از نمایش در نتایج موتورهای جستجو وب سایت باید توسط خزشگر (Crawler) خزش شده و اطلاعات به دست آمده در موتور جستجو نمایه سازی (Indexing) شود. بنابراین در صورتی که وب سایت قابلیت خزش و نمایه سازی را نداشته باشد جایی در نتایج موتورهای جستجو نخواهد داشت.

از این رو قابلیت خزش و نمایه سازی را می توان یکی از مهمترین ویژگی های سئو وب سایت برای موفقیت و افزایش رتبه دانست. گروه ویرانیک در تمامی بسته های سئو اشکالات و خطاهایی که مانع خزش و نمایه سازی محتوای صفحات وب سایت می شوند را برطرف خواهد نمود.

بهینه سازی صفحات یتیم - ویرانیک

بهینه سازی صفحات یتیم

پیش از توجه موتورهای جستجو نیاز است شما به اندازه ی کافی به صفحات هدف وب سایت خود توجه نموده و آنها را یتیم رها نکنید. میزان توجه شما به هر یک از صفحات برجستگی و اهمیت آن صفحه را به موتورهای جستجو نشان می دهد که موجب افزایش رتبه ی صفحه مربوطه در موتورهای جستجو خواهد شد.

در این خدمت گروه ویرانیک با راهبری و هدایت اصولی کاربران به صفحات هدف وب سایت میزان اهمیت آنها را جهت افزایش رتبه و نمایش بیشتر در نتایج برای موتورهای جستجو نمایان خواهد کرد.

اصلاح و بهینه سازی لینک های داخلی و خارجی هر صفحه - ویرانیک

اصلاح و بهینه سازی لینک های داخلی و خارجی هر صفحه

یکی از مهمترین پارامترهای موتورهای جستجو در بررسی صفحات لینک های داخلی و خارجی صفحه ی مربوطه است چراکه موتورهای جستجو از لینک ها برای کشف ارتباط بین صفحات و میزان اعتبار و اهمیت هر صفحه استفاده می کنند.

در این خدمت گروه ویرانیک با بررسی دقیق محتوای هر صفحه و ارزیابی پتانسیل لینک دهی به موتورهای جستجو جهت درک هرچه بهتر اهمیت و اعتبار صفحات وب سایت و ارتباط بین آنها کمک می کند.

استانداردسازی آدرس مرجع سایت (URL Resolve) و صفحات (Canonical URL) - ویرانیک

استانداردسازی آدرس مرجع سایت (URL Resolve) و صفحات (Canonical URL)

آدرس اصلی یا مرجع وب سایت کدام است؟ با کدام پروتکل؟ HTTP یا HTTPS؟ با www یا بدون www؟ مسئله این است!

اگر وب سایت آدرس مرجع یکتا و واحدی نداشته باشد یک امتیاز منفی مرگبار از موتورهای جستجو دریافت خواهد کرد. گروه ویرانیک جهت پیشگیری از کاهش رتبه ی صفحات هدف وب سایت پیکربندی آدرس مرجع و یکتای وب سایت را در تمامی بسته ها تعبیه نموده است.

علاوه بر پیکربندی آدرس مرجع تعریف آدرس ابتدایی (Canonical URL) به ازای هر یک از صفحات هدف نیز جهت پیشگیری از دریافت امتیاز منفی و سردگمی موتورهای جستجو حائز اهمیت است. تعریف آدرس ابتدایی نیز جز خدماتی است که توسط گروه ویرانیک در تمامی بسته های سئو ارائه می گردد.

فعالسازی پروتکل امن ارتباطی (HTTPS) - ویرانیک

فعالسازی پروتکل امن ارتباطی (HTTPS)

موتور جستجوی گوگل از آگوست سال 2014 میلادی استفاده از پروتکل امن ارتباطی (HTTPS) را به عنوان یکی از پارامترهای الگوریتم رتبه بندی خود معرفی کرده است. بنابراین عدم استفاده از پروتکل HTTPS ممکن است شما را از قرارگیری در صفحه اول گوگل محروم کند.

از همین رو یکی از اقدامات پایه ای که توسط گروه ویرانیک در تمامی بسته های سئو انجام می شود پیکربندی اصولی و صحیح وب سایت جهت استفاده از پروتکل HTTPS است. این اقدام علاوه بر تاثیر مثبت بر سئو از نمایش هشدار ناامن بودن وب سایت در مرورگرهای مدرن مانند کروم و به وحشت انداختن کاربران جلوگیری خواهد کرد.

هزینه سئو کدام بسته سئو مناسب شماست؟
سئو ارزان
مناسب کسب و کارهای کوچک که با یک شعبه در مقیاس شهری فعالیت می کنند. مانند یک فروشگاه محلی، مطب، کارگاه و...
سئو 4 صفحه از سایت
قرارگیری در صفحه اول گوگل با 24 کلمه کلیدی در مجموع
شامل 4 کلمه کلیدی ساده و 2 کلمه کلیدی متوسط به ازای هر صفحه
حداقل بازه ی زمانی قابل سفارش: 6 ماه
نتیجه گیری حداکثر تا 2 ماه پس از پایان قرارداد
تولید و افزایش مطالب صفحات کم محتوا تا سقف 4000 کلمه (هر صفحه 1000 کلمه)
تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research) و ارائه 60 کلمه کلیدی پیشنهادی (هر صفحه 15 کلمه)
بهبود امتیاز سرعت و کارایی در PageSpeed Insights گوگل به بیش از 50 در موبایل و 60 در دسکتاپ به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز سرعت و کارایی در GTMetrix به بیش از گرید C به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز حسابرسی سئو در woorank به بیش از 45 به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز حسابرسی سئو صفحه اصلی در SEOptimer به بیش از +C
تخفیف تا سقف 15 درصد به وب سایت های طراحی شده یا بهینه شده توسط گروه ویرانیک
ارائه گزارش عملکرد ابتدا و انتهای قرارداد
شروع قیمت ماهانه از
1,900,000
تومان
5,700,000 تومان پیش پرداخت
ثبت سفارش
سئو اقتصادی
مناسب کسب و کارهای متوسط که با بیش از یک شعبه در مقیاس استانی فعالیت می کنند. مانند یک آموزشگاه دارای شعبه در شهرهای استان.
سئو 6 صفحه از سایت
قرارگیری در صفحه اول گوگل با 36 کلمه کلیدی در مجموع
شامل 3 کلمه کلیدی ساده و 3 کلمه کلیدی متوسط به ازای هر صفحه
حداقل بازه ی زمانی قابل سفارش: 6 ماه
نتیجه گیری حداکثر تا 2 ماه پس از پایان قرارداد
تولید و افزایش مطالب صفحات کم محتوا تا سقف 9000 کلمه (هر صفحه 1500 کلمه)
تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research) و ارائه 90 کلمه کلیدی پیشنهادی (هر صفحه 15 کلمه)
بهبود امتیاز سرعت و کارایی در PageSpeed Insights گوگل به بیش از 60 در موبایل و 70 در دسکتاپ به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز سرعت و کارایی در GTMetrix به بیش از گرید C به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز حسابرسی سئو در woorank به بیش از 55 به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز حسابرسی سئو صفحه اصلی در SEOptimer به بیش از B
تخفیف تا سقف 15 درصد به وب سایت های طراحی شده یا بهینه شده توسط گروه ویرانیک
ارائه گزارش عملکرد هر دو ماه یکبار
افزودن داده های ساخت یافته به صفحات
شروع قیمت ماهانه از
3,750,000
تومان
11,200,000 تومان پیش پرداخت
ثبت سفارش
سئو حرفه ای
مناسب کسب و کارهای بزرگ که با چندین شعبه در مقیاس کشوری فعالیت می کنند. مانند فروشگاه زنجیره ای دارای شعبه در استان های کشور.
سئو 8 صفحه از سایت
قرارگیری در صفحه اول گوگل با 56 کلمه کلیدی در مجموع
شامل 3 کلمه کلیدی ساده، 3 کلمه کلیدی متوسط و 1 کلمه کلیدی دشوار به ازای هر صفحه
حداقل بازه ی زمانی قابل سفارش: 9 ماه
نتیجه گیری حداکثر تا 3 ماه پس از پایان قرارداد
تولید و افزایش مطالب صفحات کم محتوا تا سقف 16000 کلمه (هر صفحه 2000 کلمه)
تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research) و ارائه 144 کلمه کلیدی پیشنهادی (هر صفحه 18 کلمه)
بهبود امتیاز سرعت و کارایی در PageSpeed Insights گوگل به بیش از 75 در موبایل و 85 در دسکتاپ به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز سرعت و کارایی در GTMetrix به بیش از گرید B به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز حسابرسی سئو در woorank به بیش از 65 به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز حسابرسی سئو صفحه اصلی در SEOptimer به بیش از B
تخفیف تا سقف 15 درصد به وب سایت های طراحی شده یا بهینه شده توسط گروه ویرانیک
بهینه سازی عمق صفحات
ارائه گزارش عملکرد ماهانه
افزودن داده های ساخت یافته به صفحات
شناسایی و ارائه لیست منشن های لینک شده و لینک نشده برند شما
شروع قیمت ماهانه از
6,250,000
تومان
16,000,000 تومان پیش پرداخت
ثبت سفارش
سئو ویژه
مناسب کسب و کارهای بین المللی که با چندین شعبه در مقیاس جهانی فعالیت می کنند. مانند کارخانه خودروسازی دارای شعبه در چند کشور.
سئو 10 صفحه از سایت
قرارگیری در صفحه اول گوگل با 80 کلمه کلیدی در مجموع
شامل 3 کلمه کلیدی ساده، 3 کلمه کلیدی متوسط، 1 کلمه کلیدی دشوار و 1 کلمه کلیدی بسیار دشوار به ازای هر صفحه
حداقل بازه ی زمانی قابل سفارش: 12 ماه
نتیجه گیری حداکثر تا 3 ماه پس از پایان قرارداد
تولید و افزایش مطالب صفحات کم محتوا تا سقف 25000 کلمه (هر صفحه 2500 کلمه)
تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research) و ارائه 200 کلمه کلیدی پیشنهادی (هر صفحه 20 کلمه)
بهبود امتیاز سرعت و کارایی در PageSpeed Insights گوگل به بیش از 85 در موبایل و 90 در دسکتاپ به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز سرعت و کارایی در GTMetrix به بیش از گرید B به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز حسابرسی سئو در woorank به بیش از 75 به ازای هر صفحه
بهبود امتیاز حسابرسی سئو صفحه اصلی در SEOptimer به بیش از +B
تخفیف تا سقف 15 درصد به وب سایت های طراحی شده یا بهینه شده توسط گروه ویرانیک
بهینه سازی عمق صفحات
ارائه گزارش عملکرد ماهانه
افزودن داده های ساخت یافته به صفحات
شناسایی و ارائه لیست منشن های لینک شده و لینک نشده برند شما
شروع قیمت ماهانه از
10,450,000
تومان
25,000,000 تومان پیش پرداخت
ثبت سفارش
استعلام هزینه
هیچکدام از بسته های سئو مناسب شما نیست؟
جهت استعلام هزینه سئو وب سایت خود ویژگی های مدنظر خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و هزینه بسته مورد نیاز سئو وب سایت خود را استعلام کنید.
استعلام هزینه

خدمات سئو حرفه ای

ابزارهای هوشمند و خدمات ویژه ای که می توانید جهت شخصی سازی به بسته سئو خود اضافه کنید.
تجزیه تحلیل با matomo - ویرانیک

تجزیه تحلیل با matomo

ماتومو (Matomo) پلتفرمی قدرتمند جهت آنالیز آمار وب سایت است که از آن می توان به عنوان مکمل یا جایگزین Google Analytics استفاده نمود.

قابلیت خود میزبانی، مالکیت 100% داده ها، عدم استفاده از اطلاعات شما برای مقاصد تجاری و ناشناس سازی (anonymization) اطلاعات شخصی کاربران از مهمترین مزایای ماتومو نسبت به Google Analytics هستند که امنیت اطلاعات تجاری وب سایت و جلب اعتماد بازدیدکنندگان با احترام به حریم خصوصی آنها را به دنبال خواهد داشت.

همچنین ماتومو با اجتناب از نمونه گیری آماری کلیه ی داده های جمع آوری شده از وب سایت را آنالیز کرده و گنجینه ای از اطلاعات و ابزار جهت تصمیم گیری به شما ارائه می نماید.

ماتومو انعطاف پذیر است و می تواند متناسب با نیاز شما شخصی سازی شود؛ به این همه قابلیت ورود اطلاعات از Google Analytics و تبعیت از قانون GDPR اتحادیهی اروپا و CCPA ایالات متحده آمریکا را هم اضافه کنید.

ردیابی هوشمند و تجزیه تحلیل پیشرفته رفتارهای کاربران - ویرانیک

ردیابی هوشمند و تجزیه تحلیل پیشرفته رفتارهای کاربران

در پی کشف چه اطلاعاتی از تعاملات کاربران در وب سایت خود هستید؟ ثبت و ضبط چه رویدادهایی می تواند به اخذ تصمیمات درست و پیشرفت تجارت شما کمک کند؟ وب سایت تا چه اندازه با اهداف تجاری شما مطابقت دارد؟

جهت پاسخ به سوالاتی از این دست نیاز است رفتارهای کاربران در وب سایت به روشی هوشمند ردیابی شده و اطلاعات به دست آمده تجزیه تحلیل گردد. در این خدمت گروه ویرانیک متناسب با نیاز شما زیرساخت های لازم را برای ردیابی کاربران فراهم کرده و نتایج به دست آمده از داده ها را پس از تجزیه تحلیل در اختیار شما قرار می دهد.

شناسایی و ارائه لیست منشن های لینک شده و لینک نشده برند شما - ویرانیک

شناسایی و ارائه لیست منشن های لینک شده و لینک نشده برند شما

یکی از تکنیک های افزایش بک لینک شناسایی منشن های لینک نشده برند شما در سایر وب سایت ها است. اگر این خدمت در بسته سئو انتخابی شما موجود نیست با افزودن آن می توانید از لیست وب سایت هایی که از برند شما بدون لینک نام برده اند آگاه شده و با آنها جهت لینک دهی تعامل نمایید.

به علاوه، این خدمت کمک می کند از آنچه که در سرار دنیای گسترده ی اینترنت در رابطه با برند شما نوشته اند مطلع شده و از بازخوردهای دریافتی استفاده کنید.

بهینه سازی عمق صفحات - ویرانیک

بهینه سازی عمق صفحات

کاربر برای رسیدن به صفحه ی مورد نظر خود از صفحه اصلی وب سایت باید چند صفحه را پیمایش نماید؟ حداقل تعداد کلیک هایی که برای پیمایش این صفحات تا رسیدن به مقصد نیاز است عمق صفحه می گویند.

هر چه عمق صفحات شما کمتر باشد خزش وب سایت توسط موتورهای جستجو ساده تر می شود. همچنین عمق کم صفحات باعث افزایش تجربه کاربری (UX)، کاهش نرخ پرش و افزایش مدت زمان سپری شده ی کاربران در وب سایت خواهد شد.

در این خدمت گروه ویرانیک عمق صفحات وب سایت را جهت تطابق بیشتر با استانداردهای موتورهای جستجو تا حد امکان بهینه سازی خواهد کرد.

نقشه پویا یا داینامیک سایت - ویرانیک

نقشه پویا یا داینامیک سایت

اگر صاحب یک وب سایت پویا (داینامیک) هستید استفاده از نقشه وب سایت ایستا نمی تواند پاسخگوی نیاز شما باشد چراکه نقشه ی وب سایت پس از تغییراتی که با استفاده از پنل مدیریتی در محتوای وب سایت خود ایجاد می کنید باید مجددا تولید شود.

با توجه به احتمال تغییر مکرر محتوا و صفحات زیادی که در وب سایت های داینامیک وجود دارند تولید مجدد نقشه سایت به ازای هر تغییر محتوا به روش دستی فرسایشی و عملا غیرممکن است. بنابراین راهکاری خودکار مورد نیاز است.

گروه ویرانیک در این خدمت متناسب با سیستم مدیریت محتوای شما مکانیزمی جهت تولید خودکار نقشه سایت طراحی و پیاده سازی خواهد کرد. این مکانیزم پس از تغییراتی که در محتوای وب سایت خود ایجاد می کنید نقشه وب سایت را مجددا تولید و بروزرسانی می کند.

تهیه نقشه تصاویر، ویدیوها و اخبار وب سایت - ویرانیک

تهیه نقشه تصاویر، ویدیوها و اخبار وب سایت

اگر ماهیت وب سایت یک آژانس خبری یا یک مجله ی آنلاین باشد نمایه سازی اخبار، مقالات و حتی تصاویر و گزارش های ویدیویی منتشرشده ی شما در وب سایت به نحو مطلوب بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

این کار تا حد چشمگیری تعداد نمایش های وب سایت در نتایج موتورهای جستجو را افزایش خواهد داد و با نمایش اصولی محتوای منتشرشده ی وب سایت در موتورهای جستجو کاربران هدف و ترافیک طبیعی بیشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد.

ارزیابی و اصلاح خطاهای W3C - ویرانیک

ارزیابی و اصلاح خطاهای W3C

یکی از معیارهای رتبه بندی وب سایت ها در موتورهای جستجو که کمتر مورد توجه قرار می گیرد تبعیت وب سایت از استانداردهای کنسرسیوم وب جهانی است اما توجه به این استانداردها متاسفانه خیلی در دستور کار توسعه دهندگان وب وجود ندارد.

گروه ویرانیک توجه ویژه ای به ارائه ی خدمات به روش استاندارد دارد؛ بنابراین اگر طراحی و توسعه وب سایت توسط گروه ویرانیک انجام شده نگران خطاهای W3C نباشید. در غیر این صورت هم با افزودن این خدمت به بسته سئو انتخابی خود گروه ویرانیک با رفع تمامی خطاهای W3C و استانداردسازی کدهای HTML وب سایت تا دریافت تاییدیه ی W3C Validator همراه شما خواهد بود.

سوالات متداول

شاید پاسخ سوال شما هم اینجا باشد!

کافیست بسته سئو مورد نظر خود را از بخش بسته های سئو انتخاب کرده و فرآیند خرید بسته را تا دریافت پیغام موفقیت آمیز دنبال کنید. قدم به قدم راهیابی وب سایت به صفحه اول گوگل در بخش مراحل سئو شرح داده شده است. همچنین در بخش بسته های سئو می توانید مشخصات، ویژگی ها و هزینه هر بسته را مطالعه نمایید. اگر برای انتخاب بسته نیاز به راهنمایی بیشتر نیاز داشتید کارشناسان ویرانیک صمیمانه پذیرای شما هستند.

جهت آگاهی از مجموعه خدماتی که در تمامی بسته های سئو توسط گروه ویرانیک ارائه می گردد به بخش خدمات سئو پایه مراجعه نمایید. همچنین جزئیات و چگونگی ارائه خدمات پایه که به ازای هر بسته متفاوت است را می توانید در بخش هزینه سئو مشاهده نمایید.

سایر خدمات که اغلب سفارشی هستند هم می توانید در بخش خدمات سئو حرفه ای مشاهده نمایید. اگر نام خدمات سئو حرفه ای در ویژگی های بسته انتخابی شما موجود نیست به معنی عدم ارائه این خدمت در بسته انتخابی شما به صورت پیشفرض است. اما شما در صورت نیاز می توانید خدمات دلخواه خود را از بخش خدمات سئو حرفه ای به بسته انتخابی خود اضافه نمایید.

هزینه سئو به پارامترهای متعددی وابسته است. موارد زیر را می توان از اصلی ترین پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت سئو نام برد:

 • وضعیت فعلی وب سایت از نظر فنی
 • میزان استانداردی و کیفیت محتوای فعلی وب سایت
 • تعداد صفحات هدف در نظر گرفته شده
 • میزان رقابت پذیری و سختی کلمات کلیدی
 • میزان گستردگی جغرافیایی بازار مد نظر شما
 • خدمات سئو حرفه ای مد نظر شما مانند ردیابی هوشمند و تجزیه تحلیل پیشرفته رفتارهای کاربران

گروه ویرانیک متناسب با اندازه و اهداف کسب و کارها 4 بسته استاندارد و هدفمند سئو طراحی کرده است که همگی قادر به ارتقا جایگاه وب سایت تا صفحه اول گوگل هستند. جهت آگاهی از حداقل بودجه مورد نیاز سئو و آشنایی با ویژگی های بسته های طراحی شده می توانید بخش هزینه سئو را مشاهده نمایید.

شما می توانید بدون سفارشی سازی یکی از بسته های استاندارد طراحی شده را با هزینه ذکرشده در بخش هزینه سئو سفارش دهید. همچنین، در صورت تمایل می توانید هر یک از بسته ها را متناسب با نیاز خود سفارشی سازی کرده و با ارسال اطلاعات مربوطه به کارشناسان ویرانیک هزینه نهایی آن را استعلام نمایید.

جهت سفارشی سازی بسته های سئو می توانید تعداد صفحات هدف، تعداد و میزان سختی کلمات کلیدی هدف، تعداد کلمات کلیدی پیشنهادی، تعداد کلمات قابل تولید محتوای صفحات هدف، امتیاز دریافتی از PageSpeed Insights گوگل، woorank ،GTmetrix و SEOptimer را افزایش دهید. همچنین در صورت تمایل می توانید موارد ذکرشده در بخش خدمات سئو حرفه ای را به خدمات بسته خود اضافه نمایید.

بله، شما در ازای کلیه ی پرداخت های خود بابت خرید خدمات و محصولات از گروه ویرانیک فاکتور رسمی و معتبر مورد تایید اداره مالیات دریافت خواهید کرد.

اگر یک کسب و کار کوچک هستید و محدوده ی فعالیت و بازار هدف شما محدود به یک شهر یا یک محله است یا وب سایتی تازه تاسیس هستید و با بودجه ای اندک قصد رقابت در کلمات کلیدی ساده و متوسط با رقبای خود را دارید بسته سئو ارزان مناسب شماست. این بسته در کمتر از 9 ماه 4 صفحه از وب سایت را با 24 کلمه کلیدی (16 کلمه کلیدی ساده و 8 کلمه کلیدی متوسط) به صفحه اول گوگل خواهد آورد.

اگر نیازهای شما در سئو وب سایت بیشتر است به سراغ بسته سئو اقتصادی بروید. بسته سئو اقتصادی مناسب کسب و کارهای متوسطی است که در محدوده ی شهرهای یک استان فعالیت می کنند و قادر است 6 صفحه از وب سایت را با 36 کلمه کلیدی شامل 18 کلمه کلیدی سادی و 18 کلمه کلیدی متوسط در کمتر از 9 ماه به صفحه اول گوگل بیاورد. همچنین اگر شما صاحب یک وب سایت هستید و می خواهید با بودجه ای اقتصادی رقابتی مقرون به صرفه را با رقبای خود در کلمات کلیدی ساده و متوسط برای رسیدن به صفحه اول گوگل تجربه کنید بسته سئو اقتصادی مناسب شماست.

کمی جسورانه تر؛ اگر صاحب یک وب سایت یا کسب و کار بزرگ هستید که قادر است خدمات و محصولات خود را در سراسر کشور به مشتریان خود ارائه کند یا قصد رقابت در سطح کلمات کلیدی دشوار با رقبای خود را دارید بسته سئو حرفه ای مناسب شما خواهد بود. رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی دشوار به حداقل 12 ماه زمان نیاز دارد و بسته سئو حرفه ای طی این مدت می تواند با 56 کلمه کلیدی شامل 8 کلمه کلیدی دشوار، 24 کلمه کلیدی متوسط و 24 کلمه کلیدی ساده 8 صفحه از وب سایت را به صفحه اول گوگل آورده و رقبای سرسخت شما را کنار بزند.

و اما لیگ قهرمانان؛ رقابت در بالاترین سطح که شامل کلمات کلیدی بسیار دشوار هم می شود به حداقل 15 ماه زمان نیاز دارد. اگر صاحب یک کسب و کار یا وب سایت بین المللی هستید و محدوده ی فعالیت شما از نظر جغرافیایی محدود نیست یا قصد رقابت با رقبای خود در بالاترین سطح را دارید بسته سئو ویژه برای شما طراحی شده است. این بسته به 15 ماه زمان نیاز دارد تا 10 صفحه از وب سایت را با 80 کلمه ی کلیدی شامل 10 کلمه کلیدی بسیار دشوار، 10 کلمه کلیدی دشوار، 30 کلمه کلیدی متوسط و 30 کلمه کلیدی ساده به صفحه اول گوگل بیاورد.

اگر برای انتخاب بسته مناسب خود نیاز به راهنمایی بیشتر یا مشاوره دارید کارشناسان ویرانیک صمیمانه پذیرای شما هستند.

مدت زمان مورد نیاز جهت قرارگیری در صفحه اول گوگل به میزان سختی کلمات کلیدی مورد نظر شما بستگی دارد. به طور معمول حداقل مدت زمان لازم برای قرارگیری در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی ساده 3 ماه و برای کلمات کلیدی متوسط 6 ماه است. همچنین مدت زمان لازم برای رسیدن به صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی دشوار حداقل 9 ماه و برای کلمات کلیدی بسیار دشوار حداقل 12 ماه است.

طی مدت زمان های ذکرشده وب سایت توسط گروه ویرانیک بهینه سازی شده و رقبا را یکی پس از دیگر تا رسیدن به صفحه اول گوگل پشت سر خواهد گذاشت. جهت آگاهی از مدت زمان مورد نیاز جهت نتیجه گیری از بسته های سئو طراحی شده ی توسط گروه ویرانیک می توانید بخش ویژگی های بسته های سئو را مطالعه نمایید.

لینک های مرتبط: ویژگی های بسته های سئو

متاسفانه خیر؛ حداقل بازه ی زمانی قابل سفارش ذکرشده در هر یک از بسته ها حداقل زمانی است که برای بهینه سازی و کار روی سئو وب سایت با هدف قرارگیری در صفحه اول گوگل مورد نیاز است. حداقل بازه ی زمانی قابل سفارش استانداردی است که توسط گروه ویرانیک جهت دریافت نتیجه مطلوب از بسته های طراحی شده تعیین شده است.

لینک های مرتبط: ویژگی های بسته های سئو

پس از عقد قرارداد جهت آغاز همکاری نیاز است کارفرما پیش پرداخت بسته انتخابی یا سفارشی خود را واریز نماید. مابقی مبلغ نیز به صورت ماهانه و به روش پس پرداخت دریافت خواهد شد؛ یعنی کارفرما هزینه هر ماه را پس از دریافت خدمات پرداخت خواهد کرد. جهت آگاهی از هزینه ماهانه و پیش پرداخت هر یک از بسته ها می توانید به بخش هزینه سئو مراجعه نمایید.

لینک های مرتبط: هزینه سئو

اصلا نگران این موضوع نباشید؛ پس از انجام تحقیق کلمات کلیدی یا Keywords Research (مرحله دوم سئو) لیستی کلمات کلیدی پیشنهادی مناسب وب سایت خود را از ما دریافت خواهید کرد. لیست کلمات کلیدی پیشنهادی پس از آنالیز دقیق جهت انتخاب و تصمیم گیری ساده تر بر اساس میزان محبوبیت مرتب سازی شده و سپس به شما ارائه خواهد شد. همچنین، گروه ویرانیک شما را تا انتخاب کلمات کلیدی هدف همراهی خواهد کرد.

لینک های مرتبط: مراحل سئو

تعداد بک لینک های مورد نیاز هر صفحه از وب سایت برای رسیدن به صفحه اول گوگل متفاوت است و بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از آنالیز رقبا (مرحله سوم) هنگام طراحی استراتژی سئو (مرحله چهارم) توسط گروه ویرانیک تعیین خواهد شد. بنابراین از آنجا که تعداد بک لینک های مورد نیاز هر یک از صفحات هدف وب سایت اختصاصی است قابلیت تعیین این عدد به صورت عمومی در بسته های سئو وجود ندارد.

با این حال بابت تعداد بک لینک ها خاطر جمع باشید چراکه تعهد گروه ویرانیک در بسته های سئو رساندن صفحات هدف وب سایت به صفحه اول گوگل در مدت زمان تعیین شده است و به تعداد مورد نیاز برای هر صفحه بک لینک ایجاد خواهد شد.

لینک های مرتبط: بسته های سئومراحل سئو

گزارش های دوره ای و گزارش هایی که در ابتدا و انتهای قرارداد ارائه می شود شامل موارد زیر هستند:

 • میزان پیشرفت در ترافیک طبیعی
 • امتیاز دریافتی از مراجع حسابرسی سئو (Site Audit)
 • امتیاز دریافتی از مراجع سرعت و کارایی
 • رتبه و جایگاه هر یک از صفحات هدف در کلمات کلیدی انتخابی
 • تعداد نمایش ها در موتور جستجو
 • نرخ و تعداد کلیک ها در موتور جستجو
 • عملیات انجام شده طی دوره

موارد فوق اطلاعات عمومی موجود در گزارشات تمامی بسته ها هستند. در صورتی که بسته شما سفارشی و شامل خدمات سئو حرفه ای باشد اطلاعات بیشتری به صورت اختصاصی و متناسب با خدمات ویژه ی مورد تقاضای شما در گزارش ها ارائه خواهند شد. به طور مثال، اگر خدمت ردیابی هوشمند و تجزیه تحلیل پیشرفته رفتارهای کاربران را به بسته خود اضافه کرده باشید گزارش رفتارهای ردیابی شده ی کاربران در صفحات هدف نیز با فرمت درخواستی در گزارشات تعبیه خواهند شد.

لینک های مرتبط: خدمات سئو حرفه ای

بله حتما؛ بسته های سئو طراحی شده کاملا منعطف و قابل سفارشی سازی هستند و شما بسته به نیاز خود می توانید تعداد صفحات هدف را افزایش یا حتی کاهش دهید. پس از انتخاب تعداد صفحات و سایر ویژگی ها هزینه بسته سئو سفارشی شما توسط گروه ویرانیک برآورد خواهد شد. برای سفارشی سازی بسته ها یا ایجاد بسته سئو سفارشی از بخش هزینه سئو شروع کنید.

لینک های مرتبط: هزینه سئو

هیچگونه محدودیتی در تعداد و میزان سختی کلمات کلیدی هدف وجود ندارد و شما می توانید کلمات کلیدی دلخواه خود را با هر میزان سختی به تعداد مورد نیاز افزایش داده و بسته سفارشی سئو خود را بسازید. پس از افزودن کلمات کلیدی دلخواه و انتخاب سایر ویژگی ها هزینه بسته سئو سفارشی شما توسط گروه ویرانیک برآورد خواهد شد. برای سفارشی سازی بسته ها یا ایجاد بسته سئو سفارشی از بخش هزینه سئو شروع کنید.

لینک های مرتبط: هزینه سئو

بله هیچ محدودیتی وجود ندارد؛ گروه ویرانیک با تکیه بر دانش فنی و تخصص بالای تیم توسعه ی خود می تواند کلیه ی خطاهای فنی صفحات هدف وب سایت را رفع کرده و بیشترین امتیاز در مراجع حسابرسی (Site Audit) و مراجع سرعت و کارایی را برای وب سایت کسب نماید. پس از تعیین امتیاز مد نظر جهت دریافت از مراجع، بسته سئو انتخابی خود را با استفاده از بخش هزینه سئو سفارشی سازی نمایید. بسته های سفارشی سازی شده توسط کارشناسان ویرانیک برآورد هزینه شده و سپس قابل سفارش خواهند بود.

لینک های مرتبط: هزینه سئو

گروه ویرانیک با پوشش گسترده ی خدمات ویژه و حرفه ای سئو آماده ی تامین تمامی نیازهای شماست. هنگام ثبت سفارش و خرید بسته های سئو می توانید خدمات مازاد مورد نظر خود را از لیست خدمات سئو حرفه ای انتخاب کرده و بسته سفارشی خود را ایجاد نمایید. برای این کار از بخش هزینه سئو شروع کنید. پس از انتخاب خدمات مازاد و ثبت سفارش کارشناسان ویرانیک هزینه بسته سئو سفارشی شما را برآورد خواهند کرد.

جهت آشنایی بیشتر و آگاهی از مزایا و لیست خدمات مازاد می توانید بخش خدمات سئو حرفه ای را مطالعه نمایید.

بسته های طراحی شده توسط گروه ویرانیک جهت قرارگیری وب سایت در صفحه اول گوگل کافی خواهد بود. با این حال رقبا بی کار نخواهند نشست و حفظ نتایج به دست آمده از بسته های سئو به دلیل رقابت تنگاتنگ در این عرصه نیازمند تلاش مستمر است. از این رو استفاده از سایر راهکارهای بازاریابی دیجیتال می تواند فاصله ی شما با رقبا را حفظ نموده و حاشیه ای امن برای صفحات هدف وب سایت ایجاد نماید. همچنین سایر فعالیت های بازاریابی دیجیتال می تواند کیفیت ارائه ی خدمات بسته سئو و مدت زمان انتظار جهت رسیدن وب سایت به صفحه اول گوگل را تا حد چشمگیری کاهش دهد.

بنابراین اگر در پی افزایش کیفیت خدمات دریافتی هستید و می خواهید از بسته سئو خریداری شده بهتر و سریعتر نتیجه بگیرید پیشنهاد می کنیم در کنار بسته سئو از بسته های بازاریابی محتوا، بسته های بازاریابی شبکه های اجتماعی و بسته های بازاریابی ایمیلی ویرانیک به عنوان مکمل استفاده نمایید. گروه ویرانیک با ارائه ی راهکارهای خلاقانه و نوین بازاریابی دیجیتال شما را تا غلبه بر سرسخت ترین رقبا و حضوری شکوهمند در تجارت الکترونیک همراهی خواهد کرد.

ابزارها و مراجع سئو ما از چه ابزارها و تکنولوژی هایی در مراحل سئو سایت شما استفاده می کنیم؟
Google
Google
Bing
Bing
Yandex
Yandex
Google Search Console
Google Search Console
Google Analytics
Google Analytics
Matomo
Matomo
Ahrefs
Ahrefs
Moz
Moz
SEMrush
SEMrush
Alexa
Alexa
Mangools
Mangools
WooRank
WooRank
SEOptimer
SEOptimer
GTmetrix
GTmetrix
PageSpeed Insights
PageSpeed Insights
W3C Validation Service
W3C Validation Service