1500

طراحی و توسعه اپلیکیشن تحت وب

این خدمت مناسب افرادی است که به دنبال طراحی و توسعه وب سایت یا پرتال های شرکتی، سازمانی و خبری هستند.

همچنین، طراحی و توسعه فروشگاه های اینترنتی، اپلیکیشن های رابط برنامه نویسی (API) و اپلیکیشن های وب پیشرونده (PWA) که روی بستر وب مستقر می شوند هم در این دسته قرار می گیرند.

انواع اپلیکیشن های وب کدام یک از انواع اپلیکیشن های وب مناسب شما است؟
طراحی سایت - ویرانیک

طراحی سایت

طراحی سایت اولین گام در فعالیت های آنلاین است. گام اول را محکم بردارید و طراحی وب سایت خود را به بهترین شرکت طراحی سایت بسپارید.

عصاره سال ها تحصیل و تجربه؛ طراحی سایت تخصصی و حرفه ای با سرعت و امنیت بالا، گرافیک اختصاصی، ریسپانسیوی عالی در موبایل و تبلت، پنل مدیریتی اختصاصی و گارانتی مادام العمر.

طراحی و توسعه پورتال (پرتال) - ویرانیک

طراحی و توسعه پورتال (پرتال)

پرتال ها می توانند اطلاعات چندین سیستم را ادغام و به صورت یکپارچه ارائه کنند و علاوه بر صفحات عمومی، شامل بخش های حفاظت شده ای هستند که تنها پس از ورود به حساب در دسترس کاربران است.

پرتال های خبری و سازمانی، پرتال فروشندگان، فروشگاه های اینترنتی، بسترهای ارائه خدمات و راهکارهای تجارت الکترونیک نمونه ای از پرتال ها هستنند.

طراحی وب سرویس و API - ویرانیک

طراحی وب سرویس و API

API ها قابلیت برقراری ارتباط بین دو یا چند اپلیکیشن را فراهم می کنند. به طور مثال، اگر بخواهید قابلیت های وب سایت خود را در اپلیکیشن اندرویدتان هم در دسترس قرار دهید به API نیاز خواهید داشت.

به کمک API توسعه دهندگان اپلیکیشن های ثالث میتوانند از امکانات و خدمات اپلیکیشن شما استفاده کنند. به طور مثال می توانند لیست قیمت محصولات شما را در اپلیکیشن خود نمایش دهند.

طراحی وب اپلیکیشن پیشرو (PWA) - ویرانیک

طراحی وب اپلیکیشن پیشرو (PWA)

PWA ها وب اپلیکیشن هایی هستند که مانند یک وب سایت روی هر دستگاهی با هر پلتفرمی اجرا می شوند و مانند یک اپلیکیشن روی تلفن همراه، لپتاپ و کامپیوتر رومیزی قابل نصب هستند و در حالت آفلاین به خوبی کار می کنند.

PWA ها قدرتمند، سریع، قابل اطمینان و محبوب هستند و از آنجا که روی مرورگر کاربران قابل نصب می باشند امروزه به عنوان جایگزین اپلیکیشن های اندروید و iOS مورد استفاده قرار می گیرند.